Inloggen

Inloggen
Laatste reacties
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: 62%

Teams


Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  J8E1 
    1e klasse 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit JA2 5 11 3 2 0 21 8 0
2 Waalwijk JA2 5 9 3 0 2 7 13 0
3 DDHC JA1 5 9 2 3 0 16 9 0
4 Liberty JA1 5 8 2 2 1 13 8 0
5 HSD JA1 5 8 2 2 1 12 9 0
6 Breda JA3 5 5 1 2 2 6 11 0
7 Push JA3 5 3 1 0 4 11 18 0
8 Warande JA2 5 1 0 1 4 4 14 0
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo JB1 5 15 5 0 0 19 6 0
2 Zevenbergen JB1 5 10 3 1 1 23 14 0
3 Walcheren JB1 5 7 2 1 2 14 11 0
4 Pelikaan JB2 5 7 2 1 2 11 8 0
5 HSD JB1 5 3 1 0 4 17 23 0
6 Pelikaan JB3 5 1 0 1 4 3 25 0
  2e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur JC1 4 10 3 1 0 19 7 0
2 Warande JC2 3 6 2 0 1 8 5 0
3 HOCO JC1 3 4 1 1 1 6 6 0
4 DDHC JC1 4 3 1 0 3 4 10 0
5 HSD JC1 4 3 1 0 3 12 21 0
  1e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Berkel-Enschot JD1 5 13 4 1 0 37 8 0
2 Tilburg JD3 5 10 3 1 1 23 8 0
3 Goirle JD2 5 10 3 1 1 12 15 0
4 Zwart-Wit JD3 5 4 1 1 3 8 29 0
5 HSD JD1 5 2 0 2 3 11 19 0
6 Breda JD5 5 2 0 2 3 8 20 0
  3e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M6E2 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  M8E2 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC MA2 5 15 5 0 0 17 4 0
2 Goes MA2 5 13 4 1 0 16 6 0
3 Push MA7 5 9 3 0 2 18 9 0
4 Warande MA3 5 7 2 1 2 16 8 0
5 HSD MA1 5 7 2 1 2 6 9 0
6 Pelikaan MA4 5 4 1 1 3 3 15 0
7 Made MA2 5 3 1 0 4 13 16 0
8 Prinsenbeek MA4 5 0 0 0 5 2 24 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MB1 5 13 4 1 0 17 10 0
2 Tempo MB3 5 10 3 1 1 8 4 0
3 DDHC MB1 5 9 2 3 0 12 9 0
4 Push MB5 5 7 2 1 2 19 11 0
5 Made MB2 5 3 1 0 4 9 15 0
6 Walcheren MB3 5 0 0 0 5 2 18 0
  3e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MB2 5 13 4 1 0 12 4 0
2 Goes MB2 5 10 3 1 1 23 11 0
3 Prinsenbeek MB5 5 9 3 0 2 12 6 0
4 Zevenbergen MB2 5 7 2 1 2 10 9 0
5 Walcheren MB4 5 2 0 2 3 6 18 0
6 Oudenbosch MB1 5 1 0 1 4 2 17 0
  4e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MB6 5 15 5 0 0 28 7 0
2 HSD MB3 5 10 3 1 1 13 5 0
3 DDHC MB3 5 6 2 0 3 9 13 0
4 Zwart-Wit MB9 5 5 1 2 2 7 4 0
5 Made MB3 5 4 1 1 3 8 13 0
6 Prinsenbeek MB6 5 3 1 0 4 5 28 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goes MC1 5 13 4 1 0 13 7 0
2 Tempo MC2 5 12 4 0 1 12 6 0
3 HSD MC1 5 9 3 0 2 15 8 0
4 Walcheren MC2 5 6 2 0 3 9 9 0
5 Rapide MC2 5 3 1 0 4 4 9 0
6 Etten-Leur MC5 5 1 0 1 4 3 17 0
  3e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Walcheren MC4 5 10 3 1 1 13 9 0
2 Oudenbosch MC2 5 9 3 0 2 21 14 0
3 Tempo MC4 5 9 3 0 2 13 13 0
4 Breda MC7 5 9 2 3 0 15 6 0
5 Pelikaan MC6 5 4 1 1 3 7 11 0
6 HSD MC2 5 1 0 1 4 4 20 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MD1 5 13 4 1 0 20 6 0
2 Tempo MD2 5 10 3 1 1 17 11 0
3 Etten-Leur MD3 5 6 2 0 3 11 11 0
4 Prinsenbeek MD3 5 6 2 0 3 14 20 0
5 Zwart-Wit MD3 5 6 2 0 3 11 17 0
6 Push MD6 5 3 1 0 4 6 14 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MD10 5 15 5 0 0 29 2 0
2 Gilze-Rijen MD3 5 12 4 0 1 10 9 0
3 Etten-Leur MD5 5 6 2 0 3 12 21 0
4 HSD MD2 5 4 1 1 3 8 11 0
5 Walcheren MD4 5 4 1 1 3 7 16 0
6 Warande MD4 5 3 1 0 4 3 10 0
  5e klasse 
  MixF1 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oudenbosch D1 11 28 9 1 1 47 16 0
2 Zwart-Wit D7 11 28 9 1 1 36 12 0
3 Made D2 11 21 7 0 4 41 21 0
4 Tempo D2 11 20 6 2 3 36 17 0
5 HSD D1 11 16 5 1 5 43 36 0
6 Shot D5 11 15 5 0 6 29 32 0
7 Zundert D1 11 15 4 3 4 20 18 0
8 Liberty D4 11 11 3 2 6 20 22 0
9 Prinsenbeek D3 11 11 3 2 6 22 43 0
10 Breda D7 11 10 3 1 7 14 38 0
11 Etten-Leur D6 11 8 2 2 7 21 45 0
12 Push D10 11 6 1 3 7 17 46 0
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pelikaan dj1 10 25 8 1 1 45 11 0
2 Etten-Leur DJ3 10 21 6 3 1 27 9 0
3 HSD DJ1 10 14 4 2 4 27 39 0
4 Tempo DJ1 10 13 4 1 5 23 27 0
5 Zwart-Wit DJ4 10 8 2 2 6 28 34 0
6 Push DJ4 10 4 1 1 8 19 49 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid H2 10 30 10 0 0 45 17 0
2 DES H2 10 19 6 1 3 30 31 0
3 Breda H8 10 19 5 4 1 22 12 0
4 Push H5 10 17 5 2 3 28 17 0
5 HSD H1 10 15 5 0 5 41 29 0
6 Tilburg H10 10 13 3 4 3 23 20 0
7 Were Di H6 10 11 2 5 3 18 28 0
8 Tilburg H8 10 10 3 1 6 22 35 0
9 Tempo H2 10 9 2 3 5 21 25 0
10 Warande H3 10 8 1 5 4 12 17 0
11 Shot H3 10 1 0 1 9 15 46 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit H4 10 27 9 0 1 47 13 0
2 Rapide H1 10 25 8 1 1 48 14 0
3 Breda H4 10 19 6 1 3 36 19 0
4 Zwart-Wit H6 10 18 6 0 4 37 40 0
5 Push H7 10 14 4 2 4 26 23 0
6 Pelikaan H2 10 13 4 1 5 32 27 0
7 Olympia H1 10 12 4 0 6 33 39 0
8 HSD H2 10 12 4 0 6 24 49 0
9 Were Di H7 10 10 3 1 6 31 48 0
10 Liberty H4 10 8 2 2 6 15 32 0
11 Oudenbosch H1 10 3 1 0 9 23 48 0
  Res. 3e Klasse 
  Heren A (Veteranen) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo HB 11 29 9 2 0 41 10 0
2 Warande HB 11 23 7 2 2 23 15 0
3 Breda HH 11 20 6 2 3 24 17 0
4 Made HA 11 19 6 1 4 22 20 0
5 Teteringen HA 11 18 6 0 5 34 22 0
6 HSD HA 11 17 5 2 4 30 22 0
7 Push HD 11 17 5 2 4 29 24 0
8 Walcheren HA 11 16 5 1 5 24 23 0
9 Breda HG 11 10 3 1 7 17 28 0
10 DDHC HA 11 9 2 3 6 23 39 0
11 Rapid HA 11 6 1 3 7 13 41 0
12 Zwart-Wit HD 11 3 0 3 8 16 35 0
  Veteranen 2e klasse 
Junioren Zaal 
  J8E1 zaal 
    Niveau 4 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht JB2 8 19 6 1 1 32 13 0
2 HSD JB1 6 12 3 3 0 22 11 0
3 Souburgh JB1 6 10 3 1 2 23 19 0
4 Hoeksche Waard JB1 8 9 2 3 3 18 22 0
5 Derby JB2 6 7 2 1 3 16 18 0
6 Leonidas JB3 6 5 1 2 3 13 20 0
7 Rotterdam JB5 8 4 1 1 6 14 35 0
  3e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne JC1 6 16 5 1 0 23 12 0
2 HSD JC1 6 15 5 0 1 41 13 0
3 Schiedam JC3 8 13 4 1 3 20 22 0
4 Derby JC2 6 12 4 0 2 35 15 0
5 Souburgh JC1 8 8 2 2 4 30 35 0
6 Feijenoord JC1 6 4 1 1 4 15 28 0
7 Evergreen JC1 8 1 0 1 7 10 49 0
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht JD2 6 15 5 0 1 23 14 0
2 Rotterdam JD5 6 15 5 0 1 21 12 0
3 Spijkenisse JD1 8 13 4 1 3 39 20 0
4 Leonidas JD2 8 13 4 1 3 25 17 0
5 Forcial JD1 6 6 2 0 4 19 24 0
6 Tempo '34 JD2 6 4 1 1 4 13 30 0
7 HSD JD1 8 4 1 1 6 15 38 0
  3e klasse 
  M8E1 zaal 
    Niveau 4 
  M8E2 zaal 
    Niveau 4 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MA4 6 16 5 1 0 35 12 0
2 Spijkenisse MA12 4 9 3 0 1 14 7 0
3 HSD MA1 6 9 3 0 3 18 18 0
4 Tempo '34 MA1 4 7 2 1 1 10 8 0
5 Hoeksche Waard MA2 6 6 2 0 4 8 16 0
6 Derby MA6 6 6 2 0 4 13 28 0
7 Souburgh MA1 4 0 0 0 4 2 11 0
  3e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MB4 6 15 5 0 1 31 12 0
2 Forcial MB1 8 15 5 0 3 27 16 0
3 Leonidas MB5 8 13 4 1 3 31 19 0
4 HSD MB1 6 13 4 1 1 24 13 0
5 Hoeksche Waard MB3 6 12 4 0 2 15 18 0
6 Barendrecht Mb6 8 3 1 0 7 13 33 0
7 Goeree Overflakkee MB1 6 0 0 0 6 8 38 0
  4e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MC2 6 18 6 0 0 24 8 0
2 Pollux MC2 6 12 4 0 2 12 11 0
3 Tempo '34 MC2 6 9 3 0 3 11 13 0
4 Forcial MC2 6 8 2 2 2 14 14 0
5 Schiedam MC5 4 6 2 0 2 6 6 0
6 HSD MC1 6 5 1 2 3 11 15 0
7 Barendrecht MC5 8 2 0 2 6 7 18 0
  3e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MC7 6 13 4 1 1 25 9 0
2 Hoeksche Waard MC3 6 10 3 1 2 21 13 0
3 Barendrecht MC6 6 8 2 2 2 12 16 0
4 Schiedam MC7 6 8 2 2 2 15 20 0
5 Goeree Overflakkee MC1 4 4 1 1 2 15 17 0
6 Tempo '34 MC4 4 4 1 1 2 6 12 0
7 HSD MC2 4 2 0 2 2 4 11 0
  5e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MD1 8 19 6 1 1 32 20 0
2 Hoeksche Waard MD2 6 13 4 1 1 22 18 0
3 Leonidas MD4 4 9 3 0 1 15 8 0
4 Ommoord MD5 6 9 3 0 3 18 15 0
5 Voorne MD2 6 5 1 2 3 16 21 0
6 Spijkenisse MD3 6 3 1 0 5 9 15 0
7 Goeree Overflakkee MD1 6 2 0 2 4 17 32 0
  3e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MD2 8 24 8 0 0 52 14 0
2 Delfshaven MD2 6 13 4 1 1 24 14 0
3 Forcial MD4 8 11 3 2 3 25 30 0
4 HSD MD2 6 5 1 2 3 13 23 0
5 Barendrecht MD8 5 4 1 1 3 15 16 0
6 Leonidas MD7 6 4 0 4 2 10 20 0
7 Feijenoord MD3 7 3 1 0 6 13 35 0
  6e klasse 
Senioren Zaal 
  D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne D2 8 20 6 2 0 31 10 0
2 Goeree Overflakkee D1 8 17 5 2 1 31 15 0
3 Leonidas D27 6 12 4 0 2 20 12 0
4 Derby D3 6 7 2 1 3 14 17 0
5 HSD D1 8 7 2 1 5 20 31 0
6 Spijkenisse D3 6 4 1 1 4 12 19 0
7 Schiedam D12 6 1 0 1 5 10 34 0
  Reserve 4e klasse 
  HJS1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dopie HJ3 6 16 5 1 0 35 9 0
2 Zoetermeer HJ1 6 13 4 1 1 22 11 0
3 Dopie HJ4 4 7 2 1 1 23 6 0
4 Hoeksche Waard HJ1 4 7 2 1 1 14 8 0
5 Forescate HJ1 4 4 1 1 2 11 16 0
6 Wateringse veld HJ1 6 3 1 0 5 5 39 0
7 HSD HJ1 6 1 0 1 5 8 29 0
  Jong Senioren 3e klasse 
Webshop
Hoofdsponsor(en)
Sponsoren


Statistieken
dinsdag 21 januari 2020
Aantal leden (info) 331
Nu online
Leden met @ 100,0%
SMS Bereik (teams) 75,5%
Hockey.nl