Inloggen

Inloggen
Laatste reacties
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 30% |week: %

Teams


Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  J8E1 
    1e klasse 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit JA2 5 11 3 2 0 21 8 0
2 Waalwijk JA2 5 9 3 0 2 7 13 0
3 DDHC JA1 5 9 2 3 0 16 9 0
4 Liberty JA1 5 8 2 2 1 13 8 0
5 HSD JA1 5 8 2 2 1 12 9 0
6 Breda JA3 5 5 1 2 2 6 11 0
7 Push JA3 5 3 1 0 4 11 18 0
8 Warande JA2 5 1 0 1 4 4 14 0
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Walcheren JB1 1 3 1 0 0 4 0 0
2 HSD JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pelikaan JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zevenbergen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zwart-Wit JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Breda JB3 1 0 0 0 1 0 4 0
  2e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DDHC JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Etten-Leur JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HSD JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo JC1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande JC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda JD4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HSD JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Made JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Walcheren JD1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande JD2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit JD3 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M6E2 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  M8E2 
    1e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC MA2 5 15 5 0 0 17 4 0
2 Goes MA2 5 13 4 1 0 16 6 0
3 Push MA7 5 9 3 0 2 18 9 0
4 Warande MA3 5 7 2 1 2 16 8 0
5 HSD MA1 5 7 2 1 2 6 9 0
6 Pelikaan MA4 5 4 1 1 3 3 15 0
7 Made MA2 5 3 1 0 4 13 16 0
8 Prinsenbeek MA4 5 0 0 0 5 2 24 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goes MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HSD MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zevenbergen MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HSD MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pelikaan MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Walcheren MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Made MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenbeek MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MB10 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo MB5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Teteringen MB3 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HSD MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Made MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Teteringen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HSD MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Made MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MC12 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Goes MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HSD MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Walcheren MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HSD MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Prinsenbeek MD6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Walcheren MD4 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zwart-Wit MD7 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MixF1 
    1e klasse 
Senioren 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oudenbosch D1 11 28 9 1 1 47 16 0
2 Zwart-Wit D7 11 28 9 1 1 36 12 0
3 Made D2 11 21 7 0 4 41 21 0
4 Tempo D2 11 20 6 2 3 36 17 0
5 HSD D1 11 16 5 1 5 43 36 0
6 Shot D5 11 15 5 0 6 29 32 0
7 Zundert D1 11 15 4 3 4 20 18 0
8 Liberty D4 11 11 3 2 6 20 22 0
9 Prinsenbeek D3 11 11 3 2 6 22 43 0
10 Breda D7 11 10 3 1 7 14 38 0
11 Etten-Leur D6 11 8 2 2 7 21 45 0
12 Push D10 11 6 1 3 7 17 46 0
  Res. 3e klasse 
  Dames Jong 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DDHC DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HSD DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pelikaan DJ2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push DJ3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tempo DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Teteringen DJ1 0 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Heren 1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rapid H2 10 30 10 0 0 45 17 0
2 DES H2 10 19 6 1 3 30 31 0
3 Breda H8 10 19 5 4 1 22 12 0
4 Push H5 10 17 5 2 3 28 17 0
5 HSD H1 10 15 5 0 5 41 29 0
6 Tilburg H10 10 13 3 4 3 23 20 0
7 Were Di H6 10 11 2 5 3 18 28 0
8 Tilburg H8 10 10 3 1 6 22 35 0
9 Tempo H2 10 9 2 3 5 21 25 0
10 Warande H3 10 8 1 5 4 12 17 0
11 Shot H3 10 1 0 1 9 15 46 0
  Res. 2e klasse 
  Heren 2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit H4 9 24 8 0 1 43 10 0
2 Rapide H1 9 22 7 1 1 42 13 0
3 Breda H4 9 16 5 1 3 30 17 0
4 Zwart-Wit H6 9 15 5 0 4 31 36 0
5 Push H7 9 11 3 2 4 23 23 0
6 Pelikaan H2 9 10 3 1 5 28 25 0
7 Olympia H1 9 9 3 0 6 26 39 0
8 HSD H2 9 9 3 0 6 18 46 0
9 Liberty H4 9 8 2 2 5 15 28 0
10 Were Di H7 9 7 2 1 6 25 44 0
  Res. 3e Klasse 
  Heren A (Veteranen) 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tempo HB 11 29 9 2 0 41 10 0
2 Warande HB 11 23 7 2 2 23 15 0
3 Breda HH 11 20 6 2 3 24 17 0
4 Made HA 11 19 6 1 4 22 20 0
5 Teteringen HA 11 18 6 0 5 34 22 0
6 HSD HA 11 17 5 2 4 30 22 0
7 Push HD 11 17 5 2 4 29 24 0
8 Walcheren HA 11 16 5 1 5 24 23 0
9 Breda HG 11 10 3 1 7 17 28 0
10 DDHC HA 11 9 2 3 6 23 39 0
11 Rapid HA 11 6 1 3 7 13 41 0
12 Zwart-Wit HD 11 3 0 3 8 16 35 0
  Veteranen 2e klasse 
Junioren Zaal 
  J8E1 zaal 
    Niveau 4 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht JB2 12 31 10 1 1 58 16 0
2 HSD JB1 12 28 8 4 0 50 21 0
3 Souburgh JB1 12 17 5 2 5 39 43 0
4 Derby JB2 12 16 5 1 6 29 38 0
5 Leonidas JB3 12 11 3 2 7 28 35 0
6 Hoeksche Waard JB1 12 10 2 4 6 24 45 0
7 Rotterdam JB5 12 5 1 2 9 21 51 0
  3e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne JC1 10 26 8 2 0 45 17 0
2 Derby JC2 10 24 8 0 2 54 24 0
3 HSD JC1 10 22 7 1 2 58 26 0
4 Schiedam JC3 12 14 4 2 6 26 38 0
5 Souburgh JC1 10 8 2 2 6 35 50 0
6 Feijenoord JC1 10 8 2 2 6 26 41 0
7 Evergreen JC1 10 1 0 1 9 12 60 0
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dordrecht JD2 10 24 8 0 2 44 24 0
2 Rotterdam JD5 10 24 8 0 2 42 25 0
3 Spijkenisse JD1 10 19 6 1 3 49 27 0
4 Leonidas JD2 12 19 6 1 5 41 32 0
5 Forcial JD1 10 12 4 0 6 33 35 0
6 HSD JD1 10 4 1 1 8 19 48 0
7 Tempo '34 JD2 10 4 1 1 8 16 53 0
  3e klasse 
  M8E1 zaal 
    Niveau 4 
  M8E2 zaal 
    Niveau 4 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spijkenisse MA12 12 33 11 0 1 41 20 0
2 Victoria MA4 12 25 8 1 3 52 29 0
3 HSD MA1 12 17 5 2 5 34 31 0
4 Derby MA6 12 17 5 2 5 28 42 0
5 Tempo '34 MA1 12 13 3 4 5 27 26 0
6 Hoeksche Waard MA2 12 12 4 0 8 21 34 0
7 Souburgh MA1 12 4 1 1 10 10 31 0
  3e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MB1 12 25 8 1 3 43 24 0
2 Victoria MB4 10 24 8 0 2 46 22 0
3 Hoeksche Waard MB3 12 22 7 1 4 37 34 0
4 Leonidas MB5 12 20 6 2 4 42 25 0
5 Forcial MB1 10 17 5 2 3 32 21 0
6 Barendrecht Mb6 10 6 2 0 8 17 38 0
7 Goeree Overflakkee MB1 12 0 0 0 12 19 72 0
  4e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne MC2 10 28 9 1 0 40 13 0
2 Pollux MC2 10 19 6 1 3 19 15 0
3 Forcial MC2 10 16 4 4 2 24 20 0
4 Schiedam MC5 10 12 4 0 6 17 28 0
5 HSD MC1 10 12 3 3 4 24 24 0
6 Tempo '34 MC2 12 10 3 1 8 19 29 0
7 Barendrecht MC5 10 5 1 2 7 11 25 0
  3e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria MC7 10 25 8 1 1 45 17 0
2 Hoeksche Waard MC3 12 21 6 3 3 33 25 0
3 Goeree Overflakkee MC1 10 20 6 2 2 41 26 0
4 Barendrecht MC6 10 12 3 3 4 19 24 0
5 Schiedam MC7 10 10 2 4 4 25 33 0
6 Tempo '34 MC4 10 7 2 1 7 15 36 0
7 HSD MC2 10 5 1 2 7 12 29 0
  5e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HSD MD1 10 25 8 1 1 40 23 0
2 Leonidas MD4 10 19 6 1 3 29 17 0
3 Hoeksche Waard MD2 10 19 6 1 3 33 30 0
4 Ommoord MD5 10 15 5 0 5 28 24 0
5 Voorne MD2 12 11 3 2 7 26 38 0
6 Spijkenisse MD3 10 10 3 1 6 19 19 0
7 Goeree Overflakkee MD1 10 5 1 2 7 26 50 0
  3e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Souburgh MD2 12 34 11 1 0 69 18 0
2 Forcial MD4 12 23 7 2 3 40 35 0
3 Delfshaven MD2 12 18 5 3 4 33 31 0
4 Barendrecht MD8 12 17 5 2 5 39 27 0
5 Leonidas MD7 12 13 3 4 5 26 31 0
6 HSD MD2 11 8 2 2 7 16 38 0
7 Feijenoord MD3 11 3 1 0 10 16 59 0
  6e klasse 
Senioren Zaal 
  D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voorne D2 12 30 9 3 0 50 12 0
2 Goeree Overflakkee D1 12 26 8 2 2 51 25 0
3 Leonidas D27 12 17 5 2 5 35 31 0
4 HSD D1 12 14 4 2 6 32 47 0
5 Derby D3 12 11 3 2 7 20 35 0
6 Schiedam D12 12 11 3 2 7 31 53 0
7 Spijkenisse D3 12 10 3 1 8 20 36 0
  Reserve 4e klasse 
  HJS1 zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dopie HJ3 10 28 9 1 0 58 16 0
2 Dopie HJ4 10 20 6 2 2 47 19 0
3 Zoetermeer HJ1 12 20 6 2 4 37 27 0
4 Forescate HJ1 10 14 4 2 4 33 39 0
5 Hoeksche Waard HJ1 10 11 3 2 5 26 29 0
6 HSD HJ1 10 9 2 3 5 23 35 0
7 Wateringse veld HJ1 10 0 0 0 10 7 66 0
  Jong Senioren 3e klasse 
Webshop
Hoofdsponsor(en)
Sponsoren


Statistieken
dinsdag 2 juni 2020
Aantal leden (info) 326
Nu online
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 75,2%
Vandaag jarig
Noortje Meuzelaar
Hockey.nl