Inloggen

Inloggen
Laatste reacties
Clubprestaties
overall greengeelred
week greengeelred

overall: 25% |week: %

Teams


Trainingsschema zaterdag 4 april 2020   15:08
    zaterdag 4 april 2020   15:08
Dit schema loopt van 22-11-2019 t/m 7-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JD1 Lobke Heijmans V2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Rachel Starkey V1 - CD
17:45 - 19:00 M8E1 Jaco van der Schee V2 - CD
17:45 - 19:00 M8E2 Jurgen Schoenmakers V2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Thijs Jonker V2 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Eric Pors
Rob Droppert
V1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Giacamo Cadovius
Luciano Cadovius
V1 - CD
19:30 - 21:00 MA1 Thijs Jonker V2 - AB
19:30 - 21:00 MB2 Hans Plomp V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JC1 Jorg Holtkamp
Ole Aggenbach
V2 - CD
18:30 - 20:00 MB3 Luciano Cadovius
Melle Dillisse
V1 - AB
18:30 - 20:00 MC2 Chloe Brouwer
Lucas de Vlieger
V2 - AB
18:30 - 20:00 MD2 Christa Botty
Lisa Stronk
V1 - CD onder voorbehoud
20:00 - 21:30 JA1 Ron van Jeveren V1 - AB
20:00 - 21:30 JB1 Ron van Jeveren V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 M8E1 Jaco van der Schee V2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Rachel Starkey V1 - AB
17:45 - 19:00 M8E2 Bibian Scheepstra
Jurgen Schoenmakers
Jaffe de Pagter
V2 - AB
18:15 - 19:30 J8E1 Thimo Pahnke
Vivian Bij De Vaate
V2 - CD
18:30 - 20:00 M6E1 Amber Lich
Pieter Meuzelaar
V1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Thijs Jonker V1 - CD
19:00 - 20:30 JC1 Bibian Scheepstra V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 Patrick Landman V1 - CD
20:00 - 21:30 Heren A (Veteranen) Frank Huisson V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JD1 Lobke Heijmans V1 - CD
17:00 - 18:30 M6E2 Elsje Groothedde
Tess Janssen
V2 - CD
17:30 - 18:30 MixF1 Anne-Fleur Vossen
Charlie Cornelisse
Oukje Bruel
V1 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Gianni D'Olivo
Quinten Aggenbach
V2 - CD
18:30 - 20:00 MB3 Luciano Cadovius
Melle Dillisse
V2 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Martijn Bruel V1 - AB
18:30 - 19:30 MD2 Christa Botty
Lisa Stronk
V1 - CD onder voorbehoud
20:00 - 21:30 JA1 Gerlo Roda V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Martijn Bruel V1 - AB
20:00 - 21:30 MB2 Hans Plomp V2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:00 Trim Hockey Trainingsgroep V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Edwin van Gaalen V1
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Edwin van Gaalen V1
20:00 - 21:30 Heren 1 Edwin van Gaalen V1
20:00 - 21:30 Heren 2 Edwin van Gaalen V1
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Benjamins Mix Floortje Droppert
Jennifer Legemaate
V1 - CD start 14 sept
09:30 - 10:30 MixF1 Arend Manschot
Esmeralda Visser
V1 - AB
Webshop
Hoofdsponsor(en)
Sponsoren


Statistieken
zaterdag 4 april 2020
Aantal leden (info) 329
Nu online
Leden met @ 99,7%
SMS Bereik (teams) 75,7%
Hockey.nl